0%

TEAM – spolu dosiahneme viac


2015

Facebook skupina TEAM – Spolu dosiahneme viac je komunita, ktorá má aktuálne viac ako 1 000 členov. Spája aktívnych mladých ľudí, ktorí hľadajú príležitosti, zdieľajú svoje nápady a vymieňajú si medzi sebou skúsenosti. Jej súčasťou sú aj dobrovoľníci, pracovníci s mládežou či aktívni učitelia.

Prečo vznikla?

Pretože sme v roku 2015 hľadali spôsob ako na jednom mieste spojiť všetkých mladých ľudí, ktorí sa zúčastnili našich projektov, školení, podujatí či aktivít. Po skončení víkendového školenia s názvom TEAM – Spolu dosiahneme viac vznikla FB skupina s prvými 20 účastníkmi. Postupne do nej pribúdali ďalší záujemcovia z celého Slovenska, aby si mohli v skupine radiť, pomáhať a spoločne sa rozvíjať. 

Ako prebieha?

Každý záujemca, ktorí sa chce pridať do našej skupiny musí vyplniť krátky formulár, na základe ktorého mu bude udelené alebo zamietnuté členstvo. Následne môže sledovať príspevky v skupine, zapájať sa do diskusií alebo tvoriť vlastný obsah.

team

Čo ponúka?

Približne 20 vytvorených podujatí ročne, stovky zaujímavých príspevkov a tisíc člennú komunitu. Členstvom v skupine vzniká možnosť zúčastniť sa pravidelných Meet upov, ktoré sa organizujú v rôznych regiónoch Slovenska. 

Viac info: www.facebook.com/groups/teamkomunita/

TEAM - spolu dosiahneme viac

TAM - spolu dosiahneme viac

15 hours ago

🔈Staň sa vyslancom mieru a zmeň svoje okolie! 🕊Ciele projektu:✅naučiť pracovníkov s mládežou pracovať s konceptom nenásilia ✅vzdelávanie v oblasti ľudských práv,✅nájsť riešenia konfliktov a násilnej radikalizácie medzi miestnou mládežou;📅 Dátum: 5.11.- 13.11. 2021🌍 Bansko, Bulharsko👥 3 účastníci, 18+⌚️ DEADLINE: 18.10.2021✍ Ak máš záujem, pošli svoje CV a krátky motivačný list v anglickom jazyku na e-mail project@youthfullyyours.skViac info + infopack: youthfullyyours.sk/sk/projekty/empower-for-better-community-development-2/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

6 days ago

LAST MINUTE ponuka účasti na projekte v Turecku pre 17 - 28 ročné 4 dievčatá/ženy 🙂 PRIHLÁSENIE DO DNES!BLÍŽI SA VÍKEND A NOVÝ ERASMUS+ PROJEKT. ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA A MOŽNOSŤ ÍSŤ SA NEFORMÁLNE VZDELÁVAŤ 🙂 Názov projektu: No climare, No futureTyp projektu: Mládežnícka výmenaDátum: 16. - 23. 10. 2021Téma projektu a krajina projektu: V Infopacku nižšiePočet účastníkov: 5 účastníkovPrihlásenie: forms.gle/3EXTzknsYDrKumRu9Deadline na prihlásenie: 10. 10. 2021 do 00:00Výsledok výberu dostanete emailom/sms.Účasť na projekte: zdarmaPodmienka účasti:- angličtina úroveň B1 - C1- záujem o tému, záujem o spoznávanie nových kultúrPo vybratí na projekt: podmienka stať sa členom organizácie SYTEV na rok 2021 (ak už nie si členom), záujem o prezentovanie výsledkov a programu Erasmus+ po projekte vo svojej lokálnej komunite.Infopack:docs.google.com/presentation/d/1EALaOJCpuV4lm0vT7O2Y825dVsLI5TMnf5fDiXIx2AQ/mobilepresent#slide=id.p ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Zmúdrite. ... See MoreSee Less
View on Facebook
2015

Rok vzniku

1003

Počet členov

700+

Aktívnych členov

40+

Príspevkov mesačne