0%

TEAM – spolu dosiahneme viac


2015

Facebook skupina TEAM – Spolu dosiahneme viac je komunita, ktorá má aktuálne viac ako 1 000 členov. Spája aktívnych mladých ľudí, ktorí hľadajú príležitosti, zdieľajú svoje nápady a vymieňajú si medzi sebou skúsenosti. Jej súčasťou sú aj dobrovoľníci, pracovníci s mládežou či aktívni učitelia.

Prečo vznikla?

Pretože sme v roku 2015 hľadali spôsob ako na jednom mieste spojiť všetkých mladých ľudí, ktorí sa zúčastnili našich projektov, školení, podujatí či aktivít. Po skončení víkendového školenia s názvom TEAM – Spolu dosiahneme viac vznikla FB skupina s prvými 20 účastníkmi. Postupne do nej pribúdali ďalší záujemcovia z celého Slovenska, aby si mohli v skupine radiť, pomáhať a spoločne sa rozvíjať. 

Ako prebieha?

Každý záujemca, ktorí sa chce pridať do našej skupiny musí vyplniť krátky formulár, na základe ktorého mu bude udelené alebo zamietnuté členstvo. Následne môže sledovať príspevky v skupine, zapájať sa do diskusií alebo tvoriť vlastný obsah.

team

Čo ponúka?

Približne 20 vytvorených podujatí ročne, stovky zaujímavých príspevkov a tisíc člennú komunitu. Členstvom v skupine vzniká možnosť zúčastniť sa pravidelných Meet upov, ktoré sa organizujú v rôznych regiónoch Slovenska. 

Viac info: www.facebook.com/groups/teamkomunita/

TEAM - spolu dosiahneme viac

TAM - spolu dosiahneme viac

8 hours ago

Európskej charte práce s mládežou na lokálnej úrovni ... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

Srdečne pozývame na literárne online stretnutie všetkých mladých záujemcov o literatúru.
Budeme sa rozprávať o literárnej tvorbe, rozoberieme niektoré charakteristické znaky slávnych literárnych diel a vyskúšame si kreatívne písanie na zadanú tému
Cieľová skupina: mládež 👧🧒 vo veku cca 13 – 19 rokov👉 Literárne stretnutie s Krajská knižnica v Žiline 👈
.
.
Srdečne pozývame na literárne online stretnutie všetkých mladých záujemcov o literatúru.

Budeme sa rozprávať o literárnej tvorbe, rozoberieme niektoré charakteristické znaky slávnych literárnych diel a vyskúšame si kreatívne písanie na zadanú tému

Cieľová skupina: mládež 👧🧒 vo veku cca 13 – 19 rokov
Pridajte sa k nám už dnes 20.1.2021 o 14.00 h.

👉 us04web.zoom.us/j/2532661663...
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

👉 Inklúzia krok za krokom 👈
.
.
Už dnes, 19.1.2021 od 16.00 h. vám na našom FB predstavíme aktuálne projekty A Centra a to najmä projekt podporený z Programov pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

A Centrum vytvára prostredie, v ktorom rôznorodosť nie je prekážkou, ale obohatením.

📍 Aké projekty sa im podarilo zrealizovať?
📍 Ako sa môžu mladí ľudia a dospelí s Aspergerovým syndrómom, autizmom a ďalšími odlišnosťami podieľať na spoločenskom živote a zvýšiť dostupnosť svojich práv vo všetkých oblastiach života?

Nenechajte si ujsť túto zaujímavú prednášku a rovnako tak inšpiratívne projekty.

Registrácia nie je nutná.
... See MoreSee Less

View on Facebook

5 days ago

🤓 Študuješ na strednej? Zapoj sa do unikátneho medzinárodného projektu Social Innovation Relay (SIR). Pripravili sme pre teba 2 webináre (📌26. a 29. januára) a možnosť zapojiť sa do kreatívnej súťaže. Dozvieš sa o trendoch v sociálnom podnikaní a naši absolventi ti porozprávajú, čo je za ich inovatívnym podnikateľským nápadom. Projekt realizujeme s podporou NN Group. Účasť je bezplatná, stačí sa len registrovať na www.jaslovensko.sk/sir/
#vzdelavanie #juniorachievement #slovensko
... See MoreSee Less

View on Facebook
2015

Rok vzniku

1003

Počet členov

700+

Aktívnych členov

40+

Príspevkov mesačne