Za pokus to stojí s Dominikou Geregovou a Vavi Sedilekovou

Za pokus to stojí s Karolínou Farskou a Alexandrou Gaherovou
22. mája 2018
 

Kedy začať žiť svôj sen?

Pozývame ťa na prvú šupa-pecka diskusiu s názvom: Kedy začať žiť svoj sen?, na ktorú prijali pozvanie dve zaujímavé osobnosti: Dominika Geregová a Valentína Sedileková. O tom, že odvaha im nechýba, sa ich spolužiaci presvedčili už na základnej škole. Dievčatá sa rozhodli veriť svojim snom a vytrvalo ich nasledovať. Vďaka tomu už v mladom veku získali prestížne ocenenia.

Dominika Geregová a Valentína Sedileková sú nositeľmi pozitívneho príkladu toho, ako robiť niečo, čo má zmysel, čo vás baví a dokonca to mení ľudské životy všade navôkol. Ako nabrať odvahu, snívať svoje sny, prekonať prvé prekážky a dostať sa na unikátnu medzinárodnú školu, sa dozviete na našej diskusii Za pokus to stojí, ktorá sa uskutoční v stredu 25. apríla v Banskej Bystrici.

Na diskusii sa dozviete aj o príležitostiach a podujatiach IUVENTA a Rady študentov mesta Banská Bystrice


Prečo prísť?

+ zoznámite sa s Dominikou a Valentínou
+ spoznáte množstvo inšpiratívnych ľudí
+ zistíte ako vydať v mladom veku knihu či spustiť celoslovenský projekt
+ dozviete sa o príležitostiach a podujatiach IUVENTA
+ zistíte, ako sa stať študentom LEAF Academy
+ vychutnáte si skvelú kávu v príjemnej kaviarni

Hostia

Dominika Geregová


Už ako siedmačka na ZŠ vymyslela projekt Deti deťom, vďaka ktorému pomáha deťom na onkológií. Neskôr sa prihlásila do tanečnej šou TV JOJ, kde získala pre detskú onkológiu 19 000€ na interaktívnu dielničku. V roku 2015 sa stala lauretánkou ceny LEAF Award. Študuje na LEAF Academy a je mentorkou v programe TalentGuide.

Valentína Sedileková


Patrí medzi najmladšie spisovateľky na Slovensku. Ako 15-násť ročná napísala prvú časť trilógie Pokrvní, za svoje blogy získala v súťaži Junior Internet 1. miesto v kategórii JuniorBLOG. V roku 2016 si prevzala ocenenie LEAF Award. Aktuálne pripravuje projekt o poruchách príjmu potravy, keďže sama bojuje s anorexiou. Študuje na LEAF Academy.

RegistráciaDotknutá osoba týmto čestne prehlasuje, že dáva prevádzkovateľovi svoj výslovný a bezvýhradný súhlas, aby spracúval jej osobné údaje v rozsahu na účely združenia OZTEAM a počas 1 roka, taktiež má právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Dotknutá osoba je povinná poskytnúť pravdivé, aktuálne osobné údaje a potvrdzuje podpísaním tohto dokumentu, že prevádzkovateľ splnil oznamovaciu povinnosť v súlade so zákonom.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Partneri

Video

Galéria